Zestawy  Są 3 produkty w kategorii

Showing 1 - 3 of 3 items
  • Zestaw Kokon oraz poduszka Motyl Jest to bardzo popularne połączenie dwóch moich produktów. Poduszkę MOTYLA można śmiało polecić już od pierwszych dni życia maluszka. Została ona wyprofilowana tak aby jak najlepiej zabezpieczyć delikatną główkę dziecka przed mikrowstrząsami podczas jazdy wózkiem po każdej powierzchni, oraz w czasie jazdy samochodem - w foteliku.Dzięki idealnemu kształtowi doskonale dopasowuje się ona dogłówki dziecka. Zapobiega również asymetri i maluszków.Motylek wypełniony jest kulką silikonową antyalergiczną. Kokon może służyć jako łóżeczko turystyczne, idealne gdy maleństwo śpi z rodzicami w łóżku, posłuży również jako wkładka do kołyski i wózka .Kiedy dziecko śpi razem z Tobą nie musisz się martwić , że przygnieciesz malucha w czasie snu. Miejsce odpoczynku dla...

  • Poszewki na poduszki, wykonane z certyfikowanej bawełny oraz polaru Minky. Wyposażone w kryty zamek. Dostępna w rozmiarze: 40 x 40 cm.  Możliwość zamówienia innego rozmiaru, zgodnie z życzeniem klienta.

  • Poszewki na poduszki, wykonane z certyfikowanej bawełny oraz polaru Minky. Wyposażone w kryty zamek. Dostępna w rozmiarze: 50 x 50 cm.  Możliwość zamówienia innego rozmiaru, zgodnie z życzeniem klienta.

Showing 1 - 3 of 3 items