Poduszki Są 9 produkty w kategorii

Showing 1 - 9 of 9 items
  • Poduszkę MOTYLA można śmiało polecić już od pierwszych dniżycia maluszka.Została ona wyprofilowana tak aby jak najlepiej zabezpieczyćdelikatną główkę dziecka przed mikrowstrząsami podczas jazdywózkiem po każdej powierzchni, oraz w czasie jazdy samochodem -w foteliku.Dzięki idealnemu kształtowi doskonale dopasowuje się ona dogłówki dziecka.Zapobiega również asymetri i maluszków.Motylek wypełniony jest kulką silikonową antyalergiczną.

  • Ręcznie szyta poduszka w kształcie chmurki. Wykonana jest z certyfikowanej bawełny oraz polaru Minky, wypełniona hipoalergiczną silikonową kulką. Dostępne w trzech rozmiarach : XS 17,99 zł S 20,99 zł M 24,99 zł Możliwość wykonania haftu z imieniem za dodatkową opłatą.

  • Dwustronna poduszka w kształcie serca, wykonana z certyfikowanej bawełny oraz polaru Minky. Wypełnione antyalergiczną kulką silikonową.   Idealny dodatek do wystroju dziecięcego pokoju oraz jako prezent na walentynki. Istnieje możliwość wyhaftowania pożądanych napisów.   Wymiary: 40x40cm

  • Poduszka o wymiarach 40 x 40 cm. Wykonane z certyfikowanej bawełny oraz polaru Minky. Wypełniona antyalergiczną kulką silikonową.  Wypełnią wnętrze pomieszczenia ciepłem oraz pomogą w wygodnym relaksie :)

  • Poszewki na poduszki, wykonane z certyfikowanej bawełny oraz polaru Minky. Wyposażone w kryty zamek. Dostępna w rozmiarze: 40 x 40 cm.  Możliwość zamówienia innego rozmiaru, zgodnie z życzeniem klienta.

  • Poszewki na poduszki, wykonane z certyfikowanej bawełny oraz polaru Minky. Wyposażone w kryty zamek. Dostępna w rozmiarze: 50 x 50 cm.  Możliwość zamówienia innego rozmiaru, zgodnie z życzeniem klienta.

  • Poduszka bawełniana dla kobiet w ciąży z silikonowym wypełnieniem, idealnie dopasowuje się do ciała kobiety, podczas snu.  Jest wsparciem dla kobiet niezależnie od pozycji.  Pomaga w jednej linii ułożyć kark, kręgosłup, biodra i nogi, przez co zwiększa komfort wypoczynku.Sprzyja odpowiedniej pozycji płodu dzięki czemu poród staje się szybszy i mniej bolesny.Po porodzie może służyć jako poduszka do karmienia piersią.Pomaga zrelaksować się zarówno dziecku jak i mamie.Wymiary: 125 x 60cm

  • Poduszka wykonana z certyfikowanej bawełny oraz polaru Minky. Wypełniona antyalergiczną silikonową kulką.  Umilą każdą podróż, doskonałe podpierają głowę. Poduszki uszyte z bawełny oraz polaru minky, wypełnione antyalergiczną kulką silikonową. Wymiary:36x30cm dla osoby dorosłej w cenie 23zł

  • Poduszka wykonana z certyfikowanej bawełny oraz polaru Minky. Wypełniona antyalergiczną silikonową kulką.  Umilą każdą podróż, doskonałe podpierają głowę. Poduszki uszyte z bawełny oraz polaru minky, wypełnione antyalergiczną kulką silikonową. Wymiary:28x23cm dla dziecka od 1roku do 7lat w cenie 19zł.

Showing 1 - 9 of 9 items